default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Gra, która dostarczy Ci niezwykłych wrażeń

W poszukiwaniu nowych, intensywnych wrażeń, warto zwrócić uwagę na trójmiejskie pole paintballowe MKM Paintball usytuowane z dala od ulicznego gwaru. To teren, na którym można się zdrowo '"wyszumieć", rozładować napięcie związane z pracą i odreagować stres, którego w końcu na co dzień bywa w naszym życiu tak wiele. Paintball to wspaniała gra, dająca okazję do sprawdzenia swoich możliwości fizycznych, refleksu, a także uzdolnień taktycznych i związanych ze współpracą z członkami zespołu.

W związku z tym stanowi wyśmienitą i rozwijającą rozrywkę dla niemal każdego. Z bronią na kulki z farbą w ręku równie świetnie odnajdują się dzieci, młodzież i dorośli, dlatego do odwiedzin w MKM Paintball niedaleko Bolszewa zachęcamy całe rodziny, ale nie tylko – to również świetne rozwiązanie dla firm, które szukają miejsca na spotkanie dla pracowników, a także osób zainteresowanych urządzeniem absolutnie niebanalnego wieczoru kawalerskiego lub innego wydarzenia czy uroczystości. Po emocjonującej zabawie pozostanie sporo czasu na podzielenie się wrażeniami, np. w trakcie grilla, którego można zorganizować na terenie naszego obiektu.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.