default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Fantastyczna zabawa dla wszystkich

Na pewno zdarzyło Ci się słyszeć o paintballu – w końcu w ciągu ostatnich kilku lat stał się on dość popularną grą, szczególnie docenianą na wycieczkach szkolnych, spotkaniach pracowników i innych wydarzeniach, w których bierze udział większa liczba osób. Uczestnicy zabawy zwykle mogą wybrać scenariusz, według którego mogą potem postępować (po części, bo któż wie, co wydarzy się w trakcie?).

W MKM Paintball niedaleko Gniewina możemy zaproponować ponad dwadzieścia różnych trybów zabawy, z których każdy dostarczy graczom niezwykłych wrażeń. Zwykle walczący na kulki z farbą dzieleni są na dwie drużyny, z których każda dąży do osiągnięcia własnego celu i stara się wyeliminować członków konkurującej załogi. Zdrowe współzawodnictwo, koordynowanie działaniami swoich „żołnierzy” i walka do utraty tchu, doskonalą zdolności logicznego myślenia, zmysły taktyczne, uczą planowania działań oraz zarządzania pracą zespołu, a zatem jest to zabawa emocjonująca, ale też rozwijająca. To również świetna metoda na lepsze zapoznanie się z uczestnikami zabawy, a także rozrywka, która pozwala skutecznie rozładować napięcie związane z pracą czy codziennymi obowiązkami.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.