default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Paintball – zabawa dla każdego

Paintball to sport, który z dnia na dzień przyciąga coraz więcej amatorów. Możliwość wykazania się w rozgrywce, duża aktywność sportowa i do tego wszystkiego nieprzerwana zabawa to największe atuty gry. Co ważne paintball to zabawa dla każdego – od młodzieży po dorosłych, którzy szukają sposobu na ciekawe spędzenie wspólnego czasu. Zabawa ta sprawdza się idealnie jako przyjacielski wypad z nutką rywalizacji, a ta;kże jako rodzinna atrakcja podczas leniwego weekendu. Nasz paintball mieści się w Gościcinie, na uboczu miejscowości w odpowiednio przygotowanym do tego terenie. Wielką zaletą i atutem oferowanego przez nas pola jest oryginalność rozłożenia przeszkód oraz piękne ulokowanie. Co ważne, decydując się na nasz paintball, wybierasz grę o różnych możliwościach. W naszej ofercie znajdziesz wiele scenariuszy – od Indiany Jones, przez Eksterminację, aż po Wojnę Secesyjną! A żeby wspólnym chwilom nie było końca, jesteśmy w stanie, na życzenie klienta zorganizować oryginalny posiłek, który pozwoli zregenerować siły całej grupie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować termin na paintball w Gościcinie i ciesz się oryginalnie spędzonym czasem z najbliższymi!

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.