default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Poczuj te emocje na własnej skórze

Szukasz sposobu na skuteczne rozładowanie napięcia wyzbycie się męczącego uczucia stresu? Na polu walki MKM Paintball niedaleko Gowina usytuowanym w malowniczym otoczeniu z dala od ulicznego gwaru na pewno pozbędziesz się wszelkich negatywnych emocji. To miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć czegoś całkowicie nowego. Jeśli nawet paintball nie stanowi dla Ciebie nowości, możesz mieć pewność, że na polu MKM Paintball nie stoczysz dwóch takich samych walk.

Naszym klientom możemy zaoferować kilkadziesiąt niezwykle ciekawych scenariuszy zabawy, a także duży teren z niezliczoną liczbą przeszkód i osłon, które urozmaicą grę i sprawią, że każda wizyta na naszym polu okaże się niepowtarzalna. Emocje, jakie towarzyszą w trakcie batalii na MKM Paintball, są nie do opisania – o ile więc dotąd nie miałeś szansy uczestniczyć w czymś takim, koniecznie musisz spróbować swoich sił! Do odwiedzin zachęcamy wszystkich zainteresowanych emocjonującą zabawą zespołową, która pozwala nie tylko „wyszaleć się”, ale też efektywnie doskonalić zdolności niezbędne w życiu codziennym i zawodowym, w tym między innymi te związane z pracą w teamie.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.