default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Pomysł na aktywnie spędzony czas

Współcześnie coraz więcej mówi się o paintballu – wiele osób nie tylko jeździ hobbystycznie, ale i zawodowo grać w paintball i uczestniczyć podczas wielu rozgrywek o tytuły mistrzowskie. Nasze pole paintballowe w Kębłowie to miejsce idealne dla tych, którzy pragną z paintballa czerpać radość i satysfakcję. Od teraz możesz mierzyć się ze znajomymi lub rodziną na specjalnie przygotowanym polu, które dzięki rozstawionym przeszkodom daje większe możliwości ciekawej zabawy. Co więcej, przygotowaliśmy dla Ciebie szereg scenariuszy, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza! Zbierz grupę zawodników i razem stoczcie walkę w świecie Indiana Jones lub zmierzcie się w DeathMatchu! To Wy wybieracie scenariusz, my dajemy Wam pole i niezbędne do świetnej rozgrywki akcesoria. Dla tych, któzy chcą naładować siły i zregenerować energię pomiędzy rozgrywkami oferujemy opcję cateringową lub grillową, która stanie się dodatkową atrakcją podczas paintballowego meczu w Kębłowie! Zbierz ekipę i już dziś spróbuj swoich sił w zabawie na kulkowe pistolety!

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.