default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Paintball świetną atrakcją w wolne chwile

Gry paintballowe są niezwykle ciekawą atrakcją na wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, ale i przyjacielskie wypady weekendowe. Jest to rozrywka idealna dla każdego – dla nastolatków i dorosłych, dla każdego, kto kocha aktywność na świeżym powietrzu! W naszej ofercie znaleźć możesz wiele obszarów, w tym także pole paintballowe w Lęborku! To właśnie tu przygotowaliśmy pole z dziesiątkami przeszkód, które pozwolą Ci stoczyć batalię z przyjaciółmi czy rodziną. W zanadrzu naszej oferty znajduje się też liczna lista scenariuszy, które pozwolą Wam nadać rozgrywce dynamiki. Zdrajcy, Bomba, Akcja Ratunkowa, Zwiad, Zasadzka, Łowcy, Koktajl Mołotowa czy Wysadzenie Mostu to tylko nieliczne ze scenariuszy, które możesz wybrać jako tło tematyczne dla Waszej gry. Zbierz drużynę i zgłoś się na paintball do Lęborka – nie będziesz żałować! Czekają na was scenariusze, przeszkody, pole usytuowane w genialnym miejscu, a także cały zestaw do gry w paintball! Kombinezony, maski, pistolety, kulki i oczywiście świetna zabawa! Dla głodnych nie tylko wrażeń możemy przygotować grilla lub catering. Wspólny posiłek po ekscytującej rozgrywce to to, czego potrzebujecie! Zarezerwuj pole i zabierz ze sobą nie tylko kumpli, ale i świetne humory i chęć do walki!

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.