default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Idealne rozgrywki paintballowe

Paintball to rozrywka, która łączy ludzi i zmusza ich do aktywnego wypoczynku. Jest to atrakcja, która przypada do gustu zarówno dorosłym członkom rodziny czy przyjaciół, jak i tym młodszym, którzy pod czujnym okiem dorosłego stawiają pierwsze kroki w świecie pistoletów na kulki z farbą. Nasze pole do gry w paintball w Leśniowie to miejsce idealne dla każdej grupy, która szuka rozrywki na świeżym powietrzu! Przepiękna okolica i świetnie przygotowane pole wraz z przeszkodami, których nie nie umieściliśmy przypadkowo, sprawiają, że miejsce to jest idealne do stoczenia walki o zwycięstwo! Zbierz znajomych lub rodzinę i razem wybierzcie się na nasze pole paintballowe! Co ważne, u nas rozgrywka nie jest tylko nudnym strzelaniem do siebie – dla zwiększenia dynamiki gry postawiliśmy na serię scenariuszy. Wybierz jeden spośród wielu – Indiana Jones, Łowcy, Koktajl Mołotowa, Ranny Generał i wiele innych – i baw się jak nigdy wcześniej! Jeżeli planujesz dłuższą rozgrywkę to warto, abyś skorzystał z naszej opcji cateringowej lub grillowej – wspólny posiłek to okazja do zregenerowanie sił, ale i przeanalizowania rozgrywki! Co ważne, wszystkie dostępne opcje, oferujemy w zachwycających cenach – świetna zabawa w atrakcyjnej cenie? Tylko na naszym polu do gry w paintball w Leśniowie!

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.