default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Rozrywka idealna w wolny dzień

Spędzanie aktywnie czasu na świeżym powietrzu to główna zaleta sportu jakim, jest paintball. Odpowiednio przygotowane pole, mnogość rozmaitych przeszkód oraz werwa graczy to to, co w paintballu liczy się najbardziej. W naszej ofercie znajduje się wiele pół do gry w paintball, w tym także takie, które znajduje się w Luzinie. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość zabawy, postawiliśmy na piękny teren, dobrze przygotowane pole paintballowe oraz przeszkody, które nie stanowią oczywistego utrudnienia dla graczy! Co więcej, w naszej ofercie znaleźć można także szereg napędzających rozgrywkę scenariuszy – od Indiany Jonesa, przez Łowców i Koktajle Mołotowa, aż po Jeńców czy Eksterminację. Każda z tych opcji zakłada inny tryb gry oraz inne zasady, tym samym sprawiając, że żadna z rozgrywek nie będzie taka sama! Przekonaj się sam! Zbierz grupę bliskich przyjaciół, a może nawet i rodziny i wykorzystaj wolny dzień! Zarezerwuj pole, wynajmij nasz sprzęt – kombinezony, pistolety i oczywiście kulki i rusz do walki o zwycięstwo! A gdy opadniecie z sił, warto skorzystać z naszej opcji cateringowej, dzięki której razem zasiądziecie i będziecie mogli rozmawiać nie tylko o zabawie! Nasz świetnie przygotowany paintball w Luzinie to opcja idealna dla każdego, na każdy dzień i na każdy humor!

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.