default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Paintball – doskonała zabawa dla wszystkich

Szukasz sposobu na ciekawe spędzenie czasu ze znajomymi? Chciałbyś zorganizować oryginalną imprezę firmową? Zapraszamy do nas! Paintball to doskonała zabawa dla wszystkich, którzy kochają ruch i adrenalinę. Do wyboru oferujemy ponad 20 scenariuszy. Na nasze pole paintballowe w Wejherowie możecie przyjechać w kilka lub nawet kilkanaście osób. Możecie również zorganizować zawody kilku drużyn. Wszystkie reguły są dozwolone.

Paintball to gra zespołowa, której reguły mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od liczby graczy, warunków terenowych, czy doświadczenia. Najważniejsze zadanie: nie dać się wyeliminować! Specjalnie dla naszych gości z Pucka i okolic stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce na uboczu miasta, gdzie możesz sprawdzić swoją kondycję, zdolności analitycznego myślenia, jak również zobaczyć, jakim jesteś strategiem. Paintball jest grą dla każdego. Nieważne, czy masz doświadczenie, czy weźmiesz udział w zabawie po raz pierwszy – gwarantujemy satysfakcję o doskonałą rozrywkę.

Po wrażeniach związanych z pozorowaną walką zapraszamy na grilla lub ognisko. Jeśli planujesz imprezę firmową, daj nam wcześniej znać, ustalimy szczegóły.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.