default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Zabawa dla wszystkich, którzy kochają adrenalinę

Lubisz gry strategiczne na PC lub na konsoli? Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest, stanąć na polu walki? Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju rozrywkę w okolicach Redy. Na specjalnie przygotowanym na obrzeżach miasta terenie przygotowaliśmy pole do paintballu. Nie masz pomysłu na oryginalne urodziny, imprezę firmową lub szukasz adrenaliny – zadzwoń do nas.

Paintball to wspaniała zabawa dla każdego, kto kocha ruch, przypływ adrenaliny i ma w sobie choć odrobinę woli przetrwania. Naprzeciwko siebie stają dwie drużyny, które mają ten sam cel: nie dać się wyeliminować. Kto pierwszy trafi kolorową kulką wszystkich zawodników drużyny przeciwnej, wygrywa. Gotowy do boju?

Na naszym polu do paintballu pomieści się nawet kilka drużyn. Do wyboru oferujemy ponad 20 scenariuszy walki – każdy z nich może być odpowiednio zmodyfikowany w zależności od stopnia doświadczenia uczestników i ich ilości. A po zabawie zapraszamy na wspólną integrację przy grillu lub ognisku.

Zainteresowany? Zadzwoń do nas! Porozmawiajmy o szczegółach.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.