default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Sprawdź, jakim jesteś taktykiem! Zagraj w paintball.

Rozglądasz się za ciekawą rozrywką w okolicach Rumi na sobotnie popołudnie? Chcielibyście zrobić coś fajnego ze znajomymi, ale nie macie pomysłu? Zapraszamy na nasze pole do paintballu – moc wrażeń, adrenalina i ruch w jednym. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i dużo śmiechu.

Paintball jest grą przeznaczoną dla kilku- lub kilkunastu osób. Jej podstawowym celem jest przetrwanie. Walcz o życie i nie pozwól się wyeliminować innym. Drużyna, która jako pierwsza trafi kolorowymi kulkami wszystkich swoich przeciwników, wygrywa. Nie jest to jednak takie proste. Przeciwnik może mieć strategię, której nie przewidzieliście! Pamiętaj, czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem.

Na naszym polu do paintballu niedaleko Rumi oferujemy ogromny teren do zabawy. Ponad 20 scenariuszy walki zmusza uczestników do stanięcia w szranki i zmierzenia się z taktyką drużyny przeciwnej. Wygrywa najlepszy! Nie ma znaczenia, czy jesteś zaawansowanym uczestnikiem, czy dostajesz karabin z kolorową farbą po raz pierwszy do ręki. Tutaj każdy jest sobie równy i macie wspólny cel – przetrwanie.

A po zabawie zapraszamy na wspólną integrację i odpoczynek przy grillu lub ognisku. W weekendy warto zarezerwować termin wcześniej. Paintball cieszy się w naszej okolicy dużą popularnością. Zadzwoń i dowiedz się o szczegóły.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.