default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Zmierz się ze swoim refleksem – zagraj w paintball.

Niedaleko Tczewa stworzyliśmy miejsce dla wszystkich osób, które kochają adrenalinę i mają w sobie wolę walki. Czy grając w gry taktyczne na komputerze lub konsoli wyobrażałeś sobie, że stoisz naprzeciwko prawdziwego przeciwnika? U nas możesz sprawdzić, jakie to uczucie. Przyjdź ze znajomymi, by zagrać w paintball i zmierzcie się wspólnie z czasem, prędkością i swoim refleksem. Wygrywa najlepszy.

Paintball został stworzony dla miłośników mocnych wrażeń. Szybkość, adrenalina, zmaganie z czasem i własnymi słabościami to tylko kilka z elementów tej gry. W zabawie naprzeciwko siebie stają dwie drużyny i choć przeciwników mają różnych, ich cel jest jeden: wygrać! Liczy się taktyka oraz refleks. Nie daj się trafić kolorowej kulce, uciekaj ile sił w nogach, a potem walcz do utraty tchu.

Na naszym polu paintballowym niedaleko Tczewa masz jedyną w swoim rodzaju możliwość sprawdzenia się jako taktyk i żołnierz. Do wyboru jest aż ponad 20 wariantów scenariuszy, a dodatkowo każdy z nich może być modyfikowany w zależności od warunków atmosferycznych i stopnia doświadczenia zawodników. Drużyna zwycięska otrzymuje gromkie brawa, a po zabawie zapraszamy wszystkich na wspólny odpoczynek przy grillu lub ognisku.

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas! Zachęcamy też do wcześniejszej rezerwacji terminów ze względu na duże zainteresowanie tego typu rozrywką.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.