default_mobilelogo

Poczuj się jak na polu walki – paintball w Trójmieście

Masz ochotę na dreszczyk adrenaliny? Chciałbyś doświadczyć czegoś całkowicie nowego? A może paintball już jakiś czas temu stał się Twoim sposobem na odreagowanie stresu, poprzez świetną zabawę? Niezależnie od tego, czy zdążyłeś zdobyć choć najmniejsze doświadczenie w toczeniu walk na kulki z farbą, czy może dopiero dowiesz się, na czym tak właściwie opiera się ta popularna w ostatnim czasie gra, chcielibyśmy zaprosić Cię do skorzystania z naszego zlokalizowanego w malowniczym otoczeniu natury obiektu. Duża przestrzeń pozwoliła nam na staranne rozmieszczenie przeszkód i zasłon, a dzięki temu zagwarantowanie terenu idealnego do korzystania z rozmaitych wariantów zabawy i pola do popisów taktycznych.

Pole paintballowe dla każdego

Nasz obiekt ma charakter uniwersalny, zatem każdy uczestnik zabawy, niezależnie od doświadczenia czy możliwości fizycznych, świetnie spędzi u nas czas. Zainteresowanym możemy zaoferować około 20 ciekawych i niezwykle emocjonujących scenariuszy zabawy, dzięki którym każda wizyta na naszym trójmiejskim polu do paintballa okaże się absolutnie niepowtarzalna. Zabawa w stylu Indiana Jones? Gra z elementem budowania zasadzek? A może dodać do tego rejs tratwą? Możliwości jest wiele! Po tym wszystkim natomiast, kiedy opadnięci z sił opuścicie pole walki, może znajdziecie jeszcze chwilę czasu na relaks? Pomożemy zorganizować świetnego grilla lub inną imprezę z wieczorem kawalerskim i panieńskim włącznie.

Do wizyty w MKM Paintball zachęcamy wszystkich żądnych intensywnych wrażeń z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.