default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Poczuj się jak na polu walki – paintball w Trójmieście - Sopot, Gdańsk Gdynia

Masz ochotę na dreszczyk adrenaliny? Chciałbyś doświadczyć czegoś całkowicie nowego? A może paintball już jakiś czas temu stał się Twoim sposobem na odreagowanie stresu, poprzez świetną zabawę? Niezależnie od tego, czy zdążyłeś zdobyć choć najmniejsze doświadczenie w toczeniu walk na kulki z farbą, czy może dopiero dowiesz się, na czym tak właściwie opiera się ta popularna w ostatnim czasie gra, chcielibyśmy zaprosić Cię do skorzystania z naszego zlokalizowanego w malowniczym otoczeniu natury obiektu. Duża przestrzeń pozwoliła nam na staranne rozmieszczenie przeszkód i zasłon, a dzięki temu zagwarantowanie terenu idealnego do korzystania z rozmaitych wariantów zabawy i pola do popisów taktycznych.

Paintball – idealny pomysł na każdą imprezę

Rozgrywki paintballowe stanowią idealny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną czy znajomymi z pracy.  Stąd też wypad na taką akcję jest doskonałym wstępem na każdą imprezę, niezależnie, czy jest to zwykłe weekendowe spotkanie, czy też jakiś większy zjazd. Dynamiczna akcja z latającymi kulkami wypełnionymi farbą będzie również świetnym otwarciem wieczoru kawalerskiego, jak i panieńskiego. Z drugiej strony paintball to też idealny sposób na integrację zespołu w pracy.

Dyscyplina ta jest nie tylko aktywną formą spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim wymaga kreatywnego myślenia w sytuacji stresowej, uczy współpracy między poszczególnymi członkami grupy, a także rodzi bodźce to pozytywnej rywalizacji. Podczas takiego spotkania pracodawca może również dowiedzieć się więcej o swoich pracownikach i wyłonić spośród nich potencjalnych leaderów. Ostatecznie spotkanie na paintballu to również świetny pomysł na rozruszanie najmłodszych. Angażująca akcja tej wyjątkowej dyscypliny sportowej skutecznie oderwie każdego małolata od ekranu smartfona, tabletu czy komputera, stąd też jest to świetny sposób na rozkręcenie każdej dziecięcej imprezy.

Pole paintballowe dla każdego

Nasz obiekt ma charakter uniwersalny, zatem każdy uczestnik zabawy, niezależnie od doświadczenia czy możliwości fizycznych, świetnie spędzi u nas czas. Zainteresowanym możemy zaoferować około 20 ciekawych i niezwykle emocjonujących scenariuszy zabawy, dzięki którym każda wizyta na naszym trójmiejskim polu do paintballa okaże się absolutnie niepowtarzalna. Zabawa w stylu Indiana Jones? Gra z elementem budowania zasadzek? A może dodać do tego rejs tratwą? Możliwości jest wiele! Po tym wszystkim natomiast, kiedy opadnięci z sił opuścicie pole walki, może znajdziecie jeszcze chwilę czasu na relaks? Pomożemy zorganizować świetnego grilla lub inną imprezę z wieczorem kawalerskim i panieńskim włącznie.

Do wizyty w MKM Paintball zachęcamy wszystkich żądnych intensywnych wrażeń z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.