default_mobilelogo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /paintballmkm/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Paintball – doskonała zabawa integracyjna

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników, a przy okazji sprawdzić, jak dobrze jest zgrany Twój zespół? Doskonale trafiłeś! W samym sercu wybrzeża niedaleko Władysławowa stworzyliśmy miejsce, w którym główną rolę odgrywa czas, adrenalina i współpraca. Zapraszamy na nasze pole paintballowe – doskonała rozrywka gwarantowana!

Nie ma chyba lepszej zabawy integracyjnej niż paintball. Tutaj liczą się szybkość, refleks i umiejętność współpracy. Jeśli nie potrafisz się dostosować, zostajesz wyeliminowany z gry. To nie miejsce dla samotnych wilków. By nie zarobić kolorowej kulki, trzeba czasem zaufać współzawodnikom. Paintball to doskonała rozrywka, której celem jest przetrwanie. Zawodnicy zostają podzieleni na dwie drużyny, w ramach których muszą ze sobą współpracować, by wygrać. Podczas gry w paintball mierzysz się nie tylko z czasem, ale i ze swoimi słabościami.

Zapraszamy do zorganizowania u nas imprezy integracyjnej. Na położonym niedaleko Władysławowa polu do paintballu przygotowaliśmy teren do wspaniałej zabawy. Do wyboru uczestnicy mają ponad 20 scenariuszy strategicznych, różniących się od siebie stopniem trudności i ilością osób, które mogą brać udział w zabawie. A po zakończonych zmaganiach zaprosimy wszystkich do wspólnego biesiadowania przy ognisku lub grillu.

Zadzwoń, by ustalić szczegóły.

 


* Istnieje możliwość skorzystania z pola do paintballu na prywatnej posesji na terenie całego województwa pomorskiego po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Obiekt stacjonarny znajduje się w Wejherowie przy ul. Norwida 17A.